3 in 1 wireless charger
Stock: 1845
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 250 mm |
|---|---|
| Product width | 6 mm |
| Product height | 75 mm |
| Material | plastic (ABS), PVC, Silicone, Copper |
| Weight | 0.163 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 85044095900 |
| Finishing types | Pad printing, Digital printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Digital printing (DC2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 40 mm |
| Print area 1 height | 40 mm |
| Printgroup 2 | Pad printing (T4) |
| Print area 2 width | 40 mm |
| Print area 2 height | 40 mm |
| Possible colors printgroup 2 | 4 |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 50 |
| Quantity small packaging | 50 |