3D stick on X-Mas icons
Stock: 19404
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 25 mm |
|---|---|
| Product width | 8 mm |
| Product height | 38 mm |
| Material | PVC |
| Weight | 0.002 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 39269097900 |
Packaging
| Type of packaging | ploybag |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 2000 |
| Quantity small packaging | 200 |