7-piece manicure set in a case
Stock: 6112
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 110 mm |
|---|---|
| Product width | 62 mm |
| Product height | 20 mm |
| Material | Stainless Steel, Leather |
| Weight | 0.055 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 82142000000 |
| Finishing types | Pad printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Pad printing (T3) |
| Possible colors printgroup 1 | 4 |
| Print area 1 width | 40 mm |
| Print area 1 height | 25 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 200 |
| Quantity small packaging | 50 |