Bamboo board
Stock: 21727
Show details
Available, delivery time: Express
Bamboo board for snacks or breakfast. We engrave your advertising in one corner.
General
| Product length | 220 mm |
|---|---|
| Product width | 140 mm |
| Product height | 10 mm |
| Material | Bamboo |
| Weight | 0.225 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 44191100000 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L3) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 80 mm |
| Print area 1 height | 40 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 40 |
| Quantity small packaging | 40 |