Bamboo pizza cutter
Stock: 2333
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product length | 84 mm |
|---|---|
| Product width | 12 mm |
| Product height | 77 mm |
| Material | Bamboo, Stainless Steel |
| Weight | 0.047 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 82055100000 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 50 mm |
| Print area 1 height | 30 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 200 |
| Quantity small packaging | 50 |