Ceramic drinking cup with silicone sleeve, 340ml
Stock: 3726
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product height | 108 mm |
|---|---|
| Product diameter | 82 mm |
| Material | Ceramic, Plastic, Silicone |
| Weight | 0.4 kg |
| Volume | 0.34 L |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 69120025109 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L3) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 40 mm |
| Print area 1 height | 40 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 25 |
| Quantity small packaging | 25 |