Charging cable with a light function
General
| Product length | 1200 mm |
|---|---|
| Product width | 35 mm |
| Product height | 9 mm |
| Material | plastic (ABS), Nylon |
| Weight | 0.06 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 85444290900 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 30 mm |
| Print area 1 height | 30 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 100 |
| Quantity small packaging | 100 |