ChrisMa bluetooth headphones with rechargeable case
Stock: 1673
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 52 mm |
|---|---|
| Product width | 48 mm |
| Product height | 30 mm |
| Material | plastic (ABS), Metal, Silicone, magnet |
| Weight | 0.131 kg |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 85176200000 |
| Finishing types | Pad printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Pad printing (T3) |
| Possible colors printgroup 1 | 4 |
| Print area 1 width | 25 mm |
| Print area 1 height | 20 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 100 |
| Quantity small packaging | 100 |