Christmas sock jute
Stock: 9155
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 240 mm |
|---|---|
| Product width | 5 mm |
| Product height | 390 mm |
| Material | Jute |
| Weight | 0.044 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 95051090000 |
| Printgroup 1 | Screen printing transfer (TT1) |
|---|---|
| Possible colors printgroup 1 | 5 |
| Print area 1 width | 100 mm |
| Print area 1 height | 100 mm |
Packaging
| Type of packaging | no single packaging |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 250 |
| Quantity small packaging | 25 |