Copper mug ‘Moscow Mule’ 500ml
Stock: 3263
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product height | 98 mm |
|---|---|
| Product diameter | 85 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Weight | 0.2 kg |
| Volume | 0.5 L |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 73239300900 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L3) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 50 mm |
| Print area 1 height | 50 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 50 |
| Quantity small packaging | 50 |