CrisMa 15-piece multitool
Stock: 416
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product length | 162 mm |
|---|---|
| Product width | 22 mm |
| Product height | 57 mm |
| Material | Stainless Steel, Polyester |
| Weight | 0.375 kg |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 82032000000 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 20 mm |
| Print area 1 height | 5 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 40 |
| Quantity small packaging | 40 |