CrisMa backpack with slanted zip
Stock: 1321
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 300 mm |
|---|---|
| Product width | 110 mm |
| Product height | 425 mm |
| Material | Polyurethan (PU) |
| Weight | 0.325 kg |
| Volume | 22 L |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 42029291900 |
| Finishing types | Screen printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Screen printing (S2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 100 mm |
| Print area 1 height | 100 mm |
Packaging
| Type of packaging | no single packaging |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 40 |
| Quantity small packaging | 40 |