CrisMa backpack
Stock: 379
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 340 mm |
|---|---|
| Product width | 160 mm |
| Product height | 460 mm |
| Material | Polyurethan (PU) |
| Weight | 0.573 kg |
| Volume | 14 L |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 42029291900 |
| Finishing types | Screen printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Screen printing (S2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 150 mm |
| Print area 1 height | 100 mm |
Packaging
| Type of packaging | no single packaging |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 20 |
| Quantity small packaging | 20 |