CrisMa copper pan
Stock: 577
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product height | 70 mm |
|---|---|
| Product diameter | 285 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Weight | 1.833 kg |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 73239300900 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L3) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 40 mm |
| Print area 1 height | 20 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 6 |
| Quantity small packaging | 6 |