CrisMa notebook A5 with lined pages
Stock: 2971
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 152 mm |
|---|---|
| Product width | 20 mm |
| Product height | 220 mm |
| Material | Paper, Polyurethan (PU) |
| Weight | 0.388 kg |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 48201030000 |
| Finishing types | Screen printing, Hot stamping |
|---|---|
| Printgroup 1 | Screen printing (S1) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 60 mm |
| Print area 1 height | 60 mm |
| Printgroup 2 | Hot stamping (HS) |
| Print area 2 width | 50 mm |
| Print area 2 height | 40 mm |
| Possible colors printgroup 2 | 1 |
Packaging
| Type of packaging | carton-/paper sleeve |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 25 |
| Quantity small packaging | 25 |