CrisMa rechargeable wall lamps set of 2
Stock: 1925
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product length | 85 mm |
|---|---|
| Product width | 45 mm |
| Product height | 95 mm |
| Material | Stainless Steel, plastic (ABS), Polycarbonate |
| Weight | 0.45 kg |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 94051190900 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engraving (L8) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 30 mm |
| Print area 1 height | 30 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 16 |
| Quantity small packaging | 16 |