CrisMa spirit level
Stock: 5244
Show details
Available, delivery time: Express
Aluminium spirit level with three vials (horizontal, vertical and 45°), magnetic base and 40 cm scale. We engrave your advertising on one side of the spirit level.
General
| Product length | 400 mm |
|---|---|
| Product width | 21 mm |
| Product height | 49 mm |
| Material | Aluminium |
| Weight | 0.272 kg |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 90318020000 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 30 mm |
| Print area 1 height | 20 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton-/paper sleeve |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 50 |
| Quantity small packaging | 25 |