CrisMa table lamp with touch sensor
Stock: 9840
Show details
Available, delivery time: Express
Crisma table lamp made of aluminum with touch sensor, round base, stepless dimming, and a 3600mAh battery that provides perfect light for up to 20 hours. The lamp is rechargeable. Your logo will be engraved on the lampshade.
General
| Product height | 390 mm |
|---|---|
| Product diameter | 100 mm |
| Material | Aluminium, Polyacrylonitrile (P, Polycarbonate |
| Weight | 0.959 kg |
| capacity mAh | 3600 |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 94052190900 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L3) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 40 mm |
| Print area 1 height | 30 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 10 |
| Quantity small packaging | 10 |