CrisMa twist action pen made of stainless steel
Stock: 1986
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product length | 140 mm |
|---|---|
| Product diameter | 10 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Weight | 0.035 kg |
| Refill color | Blue |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 96081092000 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 35 mm |
| Print area 1 height | 6 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton-/paper sleeve |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 500 |
| Quantity small packaging | 50 |