Faux leather luggage tag
Stock: 1400
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 65 mm |
|---|---|
| Product width | 3 mm |
| Product height | 105 mm |
| Material | Polyurethan (PU) |
| Weight | 0.019 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 39269097900 |
| Finishing types | Pad printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Pad printing (T3) |
| Possible colors printgroup 1 | 4 |
| Print area 1 width | 40 mm |
| Print area 1 height | 30 mm |
Packaging
| Type of packaging | no single packaging |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 300 |
| Quantity small packaging | 50 |