Ferraghini metal twist action pen
Stock: 4340
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product length | 143 mm |
|---|---|
| Product diameter | 12 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Weight | 0.04 kg |
| Refill color | Blue |
| Brand | Ferraghini |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 96081092000 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 30 mm |
| Print area 1 height | 6 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 100 |
| Quantity small packaging | 50 |