Fridge magnet with sticky notes
Stock: 1901
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 59 mm |
|---|---|
| Product width | 4 mm |
| Product height | 140 mm |
| Material | Paper, magnet |
| Weight | 0.01 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 48201030000 |
| Finishing types | Pad printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Pad printing (T2) |
| Possible colors printgroup 1 | 4 |
| Print area 1 width | 40 mm |
| Print area 1 height | 40 mm |
Packaging
| Type of packaging | no single packaging |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 600 |
| Quantity small packaging | 100 |