Headlamp with COB lights
Stock: 2662
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product length | 85 mm |
|---|---|
| Product width | 28 mm |
| Product height | 30 mm |
| Material | plastic (ABS), Polycarbonate, Thermopl.Elastomeric |
| Weight | 0.122 kg |
| capacity mAh | 800 |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 85131000000 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L3) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 30 mm |
| Print area 1 height | 20 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 100 |
| Quantity small packaging | 50 |