Over-ear headphones
Stock: 2280
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 170 mm |
|---|---|
| Product width | 75 mm |
| Product height | 205 mm |
| Material | EVA |
| Weight | 0.435 kg |
| Brand | CrisMa |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 85183000900 |
| Finishing types | Label printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Label< 30cm² (ETN1) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 35 mm |
| Print area 1 height | 35 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 20 |
| Quantity small packaging | 20 |