Pill box
Stock: 7982
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 150 mm |
|---|---|
| Product width | 32 mm |
| Product height | 25 mm |
| Material | polyprobylene (PP) |
| Weight | 0.026 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 39249000900 |
| Finishing types | Pad printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Pad printing (T2) |
| Possible colors printgroup 1 | 4 |
| Print area 1 width | 50 mm |
| Print area 1 height | 10 mm |
Packaging
| Type of packaging | ploybag |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 400 |
| Quantity small packaging | 400 |