Speaker with LED light, round
Stock: 2810
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product height | 115 mm |
|---|---|
| Product diameter | 82 mm |
| Material | plastic (ABS), Recycled PET, Silicone |
| Weight | 0.35 kg |
| capacity mAh | 800 |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 85182100000 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L3) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 20 mm |
| Print area 1 height | 10 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 50 |
| Quantity small packaging | 50 |