Speaker with LED light
Stock: 2373
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 145 mm |
|---|---|
| Product width | 36 mm |
| Product height | 79 mm |
| Material | plastic (ABS) |
| Weight | 0.275 kg |
| capacity mAh | 600 |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 85182100000 |
| Finishing types | Digital printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Digital printing (DC2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 100 mm |
| Print area 1 height | 15 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 40 |
| Quantity small packaging | 40 |