Sticky note set with spiral pad
Stock: 6418
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 136 mm |
|---|---|
| Product width | 72 mm |
| Product height | 13 mm |
| Material | Paper |
| Weight | 0.046 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 48201030000 |
| Finishing types | Pad printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Pad printing (T2) |
| Possible colors printgroup 1 | 4 |
| Print area 1 width | 50 mm |
| Print area 1 height | 30 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton-/paper sleeve |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 200 |
| Quantity small packaging | 100 |