Type-C charging cable lanyard
Stock: 4251
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 850 mm |
|---|---|
| Product width | 10 mm |
| Material | plastic (ABS), Polyester, Thermopl.Elastomeric |
| Weight | 0.056 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 85444290900 |
| Finishing types | Pad printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Screen printing transfer (TT1) |
| Possible colors printgroup 1 | 5 |
| Print area 1 width | 15 mm |
| Print area 1 height | 15 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton-/paper sleeve |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 200 |
| Quantity small packaging | 50 |