USB Stick with leather cover
Stock: 40
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 90 mm |
|---|---|
| Product width | 26 mm |
| Product height | 17 mm |
| Material | Polyurethan (PU) |
| Weight | 0.018 kg |
| Storage Capacity | 8 |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 85235110000 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 25 mm |
| Print area 1 height | 5 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 300 |
| Quantity small packaging | 300 |