Waiter's knife
Stock: 27695
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 119 mm |
|---|---|
| Product width | 14 mm |
| Product height | 20 mm |
| Material | Metal |
| Weight | 0.084 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 82055100000 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 40 mm |
| Print area 1 height | 7 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 100 |
| Quantity small packaging | 10 |