Waterproof messenger bag
Stock: 4614
Show details
Available, delivery time: Standard
General
| Product length | 320 mm |
|---|---|
| Product width | 185 mm |
| Product height | 450 mm |
| Material | Polyester, PVC |
| Weight | 0.125 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 42029219000 |
| Finishing types | Screen printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Screen printing (S2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 150 mm |
| Print area 1 height | 100 mm |
Packaging
| Type of packaging | no single packaging |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 100 |
| Quantity small packaging | 50 |