magnetic quick-charging cable
Stock: 3317
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product length | 1000 mm |
|---|---|
| Product width | 16 mm |
| Product height | 8 mm |
| Material | Polyester, recycled aluminium, Thermopl.Elastomeric |
| Weight | 0.07 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 85444290900 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 30 mm |
| Print area 1 height | 10 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 200 |
| Quantity small packaging | 100 |