powerbank made from recycled aluminium 10.000 mAh
Stock: 879
Show details
Available, delivery time: Express
General
| Product length | 142 mm |
|---|---|
| Product width | 65 mm |
| Product height | 16 mm |
| Material | plastic (ABS), recycled aluminium, Copper |
| Weight | 0.29 kg |
| capacity mAh | 10000 |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 85076000900 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 50 mm |
| Print area 1 height | 50 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 50 |
| Quantity small packaging | 50 |