Calculadora
Existencias: 344
Ver detalles
Disponible, plazo de entrega: Standard
Generalmente
| Producto de longitud | 119 mm |
|---|---|
| Producto ancho | 165 mm |
| Producto de altura | 20 mm |
| material | Kunststoff |
| Peso | 0,19 kg |
| marca | CrisMa |
| País de origen | China |
| Número de arancel aduanero | 84701000000 |
Presión
| tipos de acabado | Impresión digital, Tampografía |
|---|---|
| Grupo de presión 1 | Impresión digital (DC1) |
| Número de colores posibles grupo de impresión 1 | 1 |
| Amplia área de impresión 1 | 110 |
| Rango de presión de altura 1 | 123 |
| Grupo de presión 2 | Presión (T3) |
| Amplia área de impresión 2 | 50 |
| Rango de presión de altura 2 | 20 |
| Número de colores posibles grupo de impresión 2 | 4 |
embalaje
| Tipo de embalaje | Karton |
|---|---|
| Cantidad de embalaje a granel | 100 |
| Cantidad de embalaje a granel | 25 |
- Protect the device from extremely high and low temperatures, direct sunlight, water, moisture and liquids
- Do not use abrasive cleaning agents or sharp objects. Do not attempt to repair or dismantle the appliance yourself
- Keep the appliance free from dust, fluff, etc.
- Keep out of the reach of children
- Do not throw the appliance into a fire (risk of explosion)
- Do not attempt to dismantle the appliance
- Repairs to electrical appliances should only be carried out by a qualified electrician
- DO NOT use the appliance when it is wet to avoid the risk of electric shock, explosion or self-harm
- DO NOT use if the appliance has been dropped or damaged
- Do not crush or puncture the battery and do not immerse it in liquids
- In the event of smoke, unusual noises or excessive heat, move the power bank to a safe place outdoors
- In the event of a fire, extinguish and cool with sufficient water and, if in doubt, alert the fire brigade
- Lithium-ion batteries can continue to reignite for a long time after extinguishing
- For this reason, store the extinguished battery/device in a basin of water or other suitable container even after extinguishing