Gafas de sol Ferraghini
Existencias: 3010
Ver detalles
Disponible, plazo de entrega: Standard
Generalmente
| Producto de longitud | 145 mm |
|---|---|
| Producto ancho | 150 mm |
| Producto de altura | 47 mm |
| material | Acryl, Kunststoff, Metall |
| Peso | 0,073 kg |
| marca | Ferraghini |
| País de origen | China |
| Número de arancel aduanero | 90041091000 |
Presión
| tipos de acabado | Tampografía |
|---|---|
| Grupo de presión 1 | Presión (T3) |
| Número de colores posibles grupo de impresión 1 | 4 |
| Amplia área de impresión 1 | 35 |
| Rango de presión de altura 1 | 10 |
embalaje
| Tipo de embalaje | Beutel/Tasche |
|---|---|
| Cantidad de embalaje a granel | 300 |
| Cantidad de embalaje a granel | 10 |
- These sunglasses bear the CE mark and therefore fulfil the requirements of Regulation (EU) 2016/425 and the EN ISO 12312-1:2013 standard.
- 100% UV protection / filter category 3 (see filter table)
- Care: Clean with mild soapy water and dry with a soft cloth.
- Do not use acetone.
- Do not use harsh cleaning agents.
- Store in an opaque protective cover at room temperature.
- Caution! Not suitable for use in solariums.
- Do not look directly into the sun.
- Do not use sunglasses for driving at dusk or at night.
- Do not use as eye protection.
- Do not use frosted or damaged glasses.