Humidificador
Existencias: 18371
Ver detalles
Disponible, plazo de entrega: Standard
Generalmente
| Producto de altura | 118 mm |
|---|---|
| Producto de diámetro | 69 mm |
| material | Kunststoff (ABS), Polypropylen (PP) |
| Peso | 0,103 kg |
| País de origen | China |
| Número de arancel aduanero | 85167970900 |
Presión
| tipos de acabado | Tampografía |
|---|---|
| Grupo de presión 1 | Presión (T4) |
| Número de colores posibles grupo de impresión 1 | 4 |
| Amplia área de impresión 1 | 35 |
| Rango de presión de altura 1 | 35 |
embalaje
| Tipo de embalaje | Karton |
|---|---|
| Cantidad de embalaje a granel | 160 |
| Cantidad de embalaje a granel | 160 |
- Avoid contact with liquids
- Do not dispose of the appliance in a fire
- Keep the appliance away from children and pets
- Do not modify or open the appliance
- Only use the connections for their intended purpose
- In the event of heat, discolouration, deformation or other faults during charging or storage, do not continue to use the device
- The manual is part of the product and must be retained