Navaja multi-herramienta
Existencias: 2690
Ver detalles
Disponible, plazo de entrega: Express
Generalmente
| Producto de longitud | 151 mm |
|---|---|
| Producto ancho | 56 mm |
| Producto de altura | 23 mm |
| material | Edelstahl |
| Peso | 0,313 kg |
| Batería incluida | |
| Tipo de Batería | CR1616 |
| marca | MCollection |
| País de origen | China |
| Número de arancel aduanero | 82119300000 |
Presión
| tipos de acabado | Grabado láser |
|---|---|
| Grupo de presión 1 | Grabado láser (L2) |
| Número de colores posibles grupo de impresión 1 | 1 |
| Amplia área de impresión 1 | 30 |
| Rango de presión de altura 1 | 10 |
embalaje
| Tipo de embalaje | im Etui |
|---|---|
| Cantidad de embalaje a granel | 36 |
| Cantidad de embalaje a granel | 18 |
- Protect the device from extremely high and low temperatures, direct sunlight, water, moisture and liquids
- Do not use abrasive cleaning agents or sharp objects. Do not attempt to repair or dismantle the appliance yourself.
- Keep the appliance free from dust, fluff, etc.
- Keep out of the reach of children.
- Do not throw the appliance into a fire (risk of explosion)
- Do not attempt to dismantle the appliance.
- Repairs to electrical appliances should only be carried out by a qualified electrician.
- DO NOT use the appliance when it is wet to avoid the risk of electric shock, explosion or self-harm.
- DO NOT use if the appliance has been dropped or damaged
- Do not crush or puncture the battery and do not immerse it in liquids.
- In the event of smoke, unusual noises or excessive heat, move the power bank to a safe place outdoors.
- In the event of a fire, extinguish and cool with sufficient water and, if in doubt, alert the fire brigade.
- Lithium-ion batteries can continue to reignite for a long time after extinguishing.
- For this reason, store the extinguished battery/device in a basin of water or other suitable container even after extinguishing.