Piccola calcolatrice con inserti
Disponibilità: 344
Visualizza dettagli
Disponibile, tempi di consegna: Standard
Generalmente
| Prodotto di lunghezza | 119 mm |
|---|---|
| Prodotto in larghezza | 165 mm |
| Prodotto in altezza | 20 mm |
| Materiale | plastica |
| Peso | 0,19 kg |
| marca | CrisMa |
| Gestione | China |
| Numero della tariffa doganale | 84701000000 |
Druck
| Tipi di finitura | Impression numérique, Tampografia |
|---|---|
| Gruppo di appartenenza 1 | Stampa digitale (DC1) |
| Numero di colori possibili gruppo di stampa 1 | 1 |
| Area di amplificazione dell'impronta 1 | 110 |
| Area di pressione in altezza 1 | 123 |
| Gruppo di appartenenza 2 | Pressione (T3) |
| Ampia area di stampa 2 | 50 |
| Intervallo di pressione in altezza 2 | 20 |
| Numero di colori possibili gruppo di stampa 2 | 4 |
Gruppo stampa
| Tipo di imballaggio | Karton |
|---|---|
| Quantità di imballaggi sfusi | 100 |
| Quantità di piccoli imballaggi | 25 |
- Protect the device from extremely high and low temperatures, direct sunlight, water, moisture and liquids
- Do not use abrasive cleaning agents or sharp objects. Do not attempt to repair or dismantle the appliance yourself
- Keep the appliance free from dust, fluff, etc.
- Keep out of the reach of children
- Do not throw the appliance into a fire (risk of explosion)
- Do not attempt to dismantle the appliance
- Repairs to electrical appliances should only be carried out by a qualified electrician
- DO NOT use the appliance when it is wet to avoid the risk of electric shock, explosion or self-harm
- DO NOT use if the appliance has been dropped or damaged
- Do not crush or puncture the battery and do not immerse it in liquids
- In the event of smoke, unusual noises or excessive heat, move the power bank to a safe place outdoors
- In the event of a fire, extinguish and cool with sufficient water and, if in doubt, alert the fire brigade
- Lithium-ion batteries can continue to reignite for a long time after extinguishing
- For this reason, store the extinguished battery/device in a basin of water or other suitable container even after extinguishing