10 Onderzetters van vilt in bamboehouder
Voorraad: 9745
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 108 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 108 mm |
| Hoogte product | 45 mm |
| Materiaal | Bambus, Recyceltes PET |
| Gewicht | 0,199 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 63049300100 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Druk (T3) |
| Afbeelding printpositie 2 | 40 |
| Hoogte drukpositie 2 | 30 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 4 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |