25-Delige gereedschapset
Voorraad: 4234
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 200 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 135 mm |
| Hoogte product | 30 mm |
| Materiaal | Metall |
| Gewicht | 0,361 kg |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 82060000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 50 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 20 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 10 |