2in1 pen
Voorraad: 26060
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 148 mm |
|---|---|
| Diameter product | 11 mm |
| Materiaal | Bambus, Gummi, Kunststoff (ABS) |
| Gewicht | 0,011 kg |
| Inktkleur | Blauw |
| Type vulling | Kunststoffmine |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96091090000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 6 |
| Drukgroep 2 | Druk (T1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 40 |
| Hoogte drukpositie 2 | 6 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 4 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 1000 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |