3-delige BBQ bestekset
Voorraad: 2183
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 428 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 130 mm |
| Hoogte product | 66 mm |
| Materiaal | Bambus, Edelstahl |
| Gewicht | 1,29 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 82152010000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 60 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
| Drukgroep 2 | Zeefdruk (S1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 200 |
| Hoogte drukpositie 2 | 80 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 10 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 10 |