3-delige Kofferset
Voorraad: 501
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 480 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 300 mm |
| Hoogte product | 730 mm |
| Materiaal | Eisen, Kunststoff (ABS), Polyester, Polystyrol (PS) |
| Gewicht | 10,6 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 42021250000 |
Druk
| Soorten bedrukking | etikettendruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Label voor picknickmand (ETP) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 45 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 1 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 1 |