4 RVS borrelglaasjes in kunstlederen etui.
Voorraad: 14628
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 69 mm |
|---|---|
| Diameter product | 43 mm |
| Materiaal | Edelstahl |
| Gewicht | 0,071 kg |
| Volume | 0.03 |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 73239300900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Keramiektransfer, Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren op 3 delen (L5) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 10 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Keramiektransfer (C1) |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 5 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |