4 in 1 extra langen kabelset USB,Micro USB, C-Type, en Lightning IOS
Voorraad: 22677
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 1180 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 17 mm |
| Hoogte product | 8 mm |
| Materiaal | Aluminium, PVC |
| Gewicht | 0,06 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 85444290900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 18 |
| Hoogte drukpositie 1 | 10 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 200 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |
- Caution! USB cable contains small parts - choking hazard! Keep out of the reach of children at all times!
- Please do not expose the item to moisture or extreme temperatures
- Only use a damp cloth for external cleaning
- Avoid knocks and do not apply force to the product
- Only use the cable for suitable devices