420 ml dubbelwandige glazen fles met bamboo deksel
Voorraad: 449
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Hoogte product | 238 mm |
|---|---|
| Diameter product | 70 mm |
| Materiaal | Glas |
| Gewicht | 0,604 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 70139900900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Keramiektransfer, Lasergraveren, Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
| Drukgroep 2 | Zeefdruk (S2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 200 |
| Hoogte drukpositie 2 | 150 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 25 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |