A5 Notitieboekje met gekleurde gravure
Voorraad: 4374
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 142 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 15 mm |
| Hoogte product | 210 mm |
| Materiaal | Papier, Polyurethan (PU) |
| Gewicht | 0,306 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 48201030000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitale opdruk, Lasergraveren, Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 80 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
| Drukgroep 2 | Zeefdruk (S1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 100 |
| Hoogte drukpositie 2 | 150 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |