A5 notitieboek in houtlook
Voorraad: 1155
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
A5 notitieboek met houteffect kaft, 160 gelinieerde pagina's, elastische sluiting en lint. We drukken je advertentie op de voorkant.
Algemeen
| Lengte product | 211 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 144 mm |
| Hoogte product | 15 mm |
| Materiaal | Polyurethan (PU), Recyceltes Papier |
| Gewicht | 0,29 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 48201030000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, tampondruk, Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 80 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
| Drukgroep 2 | Druk (T3) |
| Afbeelding printpositie 2 | 50 |
| Hoogte drukpositie 2 | 30 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 4 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |