Aansteker "goudstaaf"
Voorraad: 7163
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 70 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 32 mm |
| Hoogte product | 16 mm |
| Materiaal | Metall |
| Gewicht | 0,068 kg |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96132000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 15 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 10 |
- Contains flammable gas under pressure
- Protect from heating above 50°C
- Keep out of the reach of children
- Do not pierce or puncture lighter, do not throw into fire
- Keep away from face when lighting and regulating flames